PURE | OSA 2011

foto Pawel Pawłowski
Fani cieżkich, elektronicznych brzmień mogą go kojarzyć z różnych imprez oscylujących wokół hardcore/breakcore czy ciężkiego drum'n'bassu, na których występuje od 2004 roku jako ARh+. Jest także współodpowiedzialny za takie trójmiejskie cykle jak NIGHTCORE czy BASSTION! Jako DJ związany z grupą Brak Danych, 777 i [BDSM]. 
  
Wcześniej w latach  2004-2006, wraz z Michałem Aleph’em Stańczykiem współtworzył live act’owy duet noise’owo-industrialny FreiStadtJugend, z którym występują gościnnie na pierwszej płycie Prawatta wydanej nakładem Salut Records. Ma na koncie liczne występy w kraju, a także bywał gościem klubów litewskich. Obecnie, poza graniem w klubach i organizacją imprez prowadzi dwa projekty: wraz z Jackiem Chodzińskim- Nikodem Langfuhr – nastawiony na prezentację w formie mixtape'ów (jak dotąd emitowanych na antenie Radia Szczecin) lżejszych acz mroczniejszych brzmień elektronicznych oraz PURE – produkcję dźwięków oscylujących w okół estetyki techno/idm/noise. Poza Arturem, przy produkcji poszczególnych partii materiału udzielają się Martin Sadist Grusznic i Szymon Zombie Karpierz. 
W ramach OSA usłyszą Państwo właśnie materiał PURE.

VJ EW Mateusz Wojczal, współzałożyciel Qunabu Netlabel'u trójmiejskiego wydawnictwa netaudio wydającego dub techno. Jako VJ wsystępował z Hatti Vatti na Netaudio Festival Berlin, Vivisesji w Poznaniu i imprezie w Kłajpedzie.